• Lorem ipsum

Netwerk

€200,95
op voorraad
4G-AC53U, IEEE 802.11a/b/g/n/ac, 300+433 Mbps, 128 MB Flash, 256 MB RAM, 2.4/5 GHz, 2x RJ-45, USB 2.0, SIM, WPS, 137x118x58 mm Lees meer
Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis.
Asus
ASUS 4G-AC53U draadloze router Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Gigabit Ethernet 3G Zwart
4G-AC53U, IEEE 802.11a/b/g/n/ac, 300+433 Mbps, 128 MB Flash, 256 MB RAM, 2.4/5 GHz, 2x RJ-45, USB 2.0, SIM, WPS, 137x118x58 mm
€200,95
€120,95
op voorraad
TP-LINK Deco E4 wireless router Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Lees meer
Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis.
TP-Link
TP-LINK Deco E4 draadloze router Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Fast Ethernet Grijs, Wit
TP-LINK Deco E4 wireless router Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz)
€120,95
€88,95
op voorraad
AC1200 Whole Home Mesh Wi-Fi System Deco E4, 2x WAN/LAN (10/100Mbps), SDRAM: 128 MB, Flash: 16 MB, 802.11ac, 2.4/5GHz, up to 867Mbps, WPA-PSK/WPA2-PSK... Lees meer
Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis.
TP-Link
AC1200 Whole Home Mesh Wifi-systeem Deco E4 (2-pack)
AC1200 Whole Home Mesh Wi-Fi System Deco E4, 2x WAN/LAN (10/100Mbps), SDRAM: 128 MB, Flash: 16 MB, 802.11ac, 2.4/5GHz, up to 867Mbps, WPA-PSK/WPA2-PSK...
€88,95
€138,95
op voorraad
Enterprise Gateway Router with Gigabit Ethernet Lees meer
Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis.
Ubiquiti
Networks USG gateway/controller
Enterprise Gateway Router with Gigabit Ethernet
€138,95
€143,95
op voorraad
8x RJ-45, 4x IEEE 802.3af PoE, 16 Gbps, 11.9 Mpp, 148 x 99.5 x 30.7 mm, 432 g Lees meer
Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis.
Ubiquiti
Networks UniFi Switch 8 Managed network switch Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Grijs
8x RJ-45, 4x IEEE 802.3af PoE, 16 Gbps, 11.9 Mpp, 148 x 99.5 x 30.7 mm, 432 g
€143,95
€251,95
op voorraad
20 Gbps, 24.88 Mpps, 150 W, RJ-45, SFP Lees meer
Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis.
€51,95
op voorraad
Ubiquiti UF-MM-10G SFP Incl Module Lees meer
Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis.
Ubiquiti
UF-MM-10G SFP Incl Module
Ubiquiti UF-MM-10G SFP Incl Module
€51,95
€98,95
op voorraad
1 GB DDR, 10/100/1000 Ethernet Port, 5W, 110g Lees meer
Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis.
Ubiquiti
UniFi Cloud Key
1 GB DDR, 10/100/1000 Ethernet Port, 5W, 110g
€98,95
€207,95
op voorraad
UniFi nanoHD, 2x2 MIMO on 2.4GHz (300Mbps max PHY rate), 4x4 MU-MIMO on 5GHz (1733Mbps max PHY rate), 802.3af Lees meer
Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis.
Ubiquiti
UniFi nanoHD (1-pack)
UniFi nanoHD, 2x2 MIMO on 2.4GHz (300Mbps max PHY rate), 4x4 MU-MIMO on 5GHz (1733Mbps max PHY rate), 802.3af
€207,95
€124,95
op voorraad
UAP-AC-LR - Indoor, 2.4GHz/5GHz, 802.11 a/b/g/n/ac, 1x 10/100/1000, 24V Passive PoE Lees meer
Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis.
Ubiquiti
UniFi Indoor Long Range Access Point 2.4GHz/5GHz
UAP-AC-LR - Indoor, 2.4GHz/5GHz, 802.11 a/b/g/n/ac, 1x 10/100/1000, 24V Passive PoE
€124,95
€23,95
op voorraad
450Mbps Wireless N Router Lees meer
Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis.
€13,95
op voorraad
TL-WN881ND, 2.4GHz, PCI-E x1, 802.11b/g/n, 300Mb/s, 2 x 2dBi RP-SMA, WPA/WEP, Win Lees meer
Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis.
TP-Link
TP-LINK TL-WN881ND WLAN 300 Mbit/s Intern
TL-WN881ND, 2.4GHz, PCI-E x1, 802.11b/g/n, 300Mb/s, 2 x 2dBi RP-SMA, WPA/WEP, Win
€13,95
€10,95
op voorraad
150Mbps High Gain Wireless USB Adapter Lees meer
Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis.
TP-Link
TP-LINK TL-WN722N netwerkkaart & -adapter WLAN 150 Mbit/s
150Mbps High Gain Wireless USB Adapter
€10,95
€27,95
op voorraad
IEEE 802.11b/g/n, 2.4~2.4835GHz, 10/100Mbps Lees meer
Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis.
TP-Link
TP-LINK TL-WA860RE Netwerkrepeater 10,100 Mbit/s Wit
IEEE 802.11b/g/n, 2.4~2.4835GHz, 10/100Mbps
€27,95
€17,95
op voorraad
TP-Link Gigabit SFP module Multi-mode Lees meer
Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis.
TP-Link
TP-LINK TL-SM311LM netwerk transceiver module Vezel-optiek 1250 Mbit/s SFP 850 nm
TP-Link Gigabit SFP module Multi-mode
€17,95
€40,95
op voorraad
24-Port 10/100Mbps, IEEE802.3, 802.3u, 802.3x, CSMA/CD, TCP/IP Lees meer
Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis.
TP-Link
TP-LINK TL-SF1024D Unmanaged Fast Ethernet (10/100) Zwart
24-Port 10/100Mbps, IEEE802.3, 802.3u, 802.3x, CSMA/CD, TCP/IP
€40,95
€41,95
op voorraad
8-poorts 10/100M Desktop PoE Switch Lees meer
Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis.
TP-Link
TP-LINK 8-port 10/100 PoE Switch Unmanaged Zwart Power over Ethernet (PoE)
8-poorts 10/100M Desktop PoE Switch
€41,95
€9,95
op voorraad
TL-SF1008D, 8-port Unmanaged 10/100M Desktop Switch Lees meer
Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis.
TP-Link
TP-LINK TL-SF1008D Unmanaged Fast Ethernet (10/100) Wit
TL-SF1008D, 8-port Unmanaged 10/100M Desktop Switch
€9,95
€35,95
op voorraad
TP-Link Switch 5-Poorts 10/100Mbit 4-port PoE Lees meer
Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis.
TP-Link
TP-LINK TL-SF1005P Unmanaged Fast Ethernet (10/100) Zwart Power over Ethernet (PoE)
TP-Link Switch 5-Poorts 10/100Mbit 4-port PoE
€35,95
€8,95
op voorraad
TL-SF1005D, 5-port 10/100M, IEEE802.3, 802.3u, 802.3x, CSMA/CD, TCP/IP Lees meer
Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis.
TP-Link
TP-LINK TL-SF1005D Unmanaged Fast Ethernet (10/100) Wit
TL-SF1005D, 5-port 10/100M, IEEE802.3, 802.3u, 802.3x, CSMA/CD, TCP/IP
€8,95