• Lorem ipsum

Ubiquiti

€297,95
op voorraad
Ubiquiti UniFi Switch Aggregation Lees meer
Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis.
Ubiquiti
Networks USW-AGGREGATION netwerk-switch
Ubiquiti UniFi Switch Aggregation
€297,95
€204,95
op voorraad
Ubiquiti Networks UniFi FlexHD 1733 Mbit/s Wit Power over Et Lees meer
Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis.
Ubiquiti
Networks UniFi FlexHD 1733 Mbit/s Wit Power over Ethernet (PoE)
Ubiquiti Networks UniFi FlexHD 1733 Mbit/s Wit Power over Et
€204,95
€585,95
op voorraad
Ubiquiti UniFi Video Camera G4-PRO Lees meer
Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis.
€88,95
op voorraad
300Mb/s, 5GHz, 802.11a/n, 1 x 10/100Mbps LAN RJ-45, 64MB RAM, 8MB Flash, 2 x RP-SMA Lees meer
Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis.
Ubiquiti
Networks Rocket M5 300Mbit/s Wit WLAN toegangspunt
300Mb/s, 5GHz, 802.11a/n, 1 x 10/100Mbps LAN RJ-45, 64MB RAM, 8MB Flash, 2 x RP-SMA
€88,95
€76,95
op voorraad
Ubiquiti Networks UF-RJ45-10G netwerk transceiver module Kop Lees meer
Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis.
Ubiquiti
Networks UF-RJ45-10G netwerk transceiver module Koper 10000 Mbit/s RJ-45
Ubiquiti Networks UF-RJ45-10G netwerk transceiver module Kop
€76,95
€8,95
op voorraad
Ubiquiti UniFI patchkabel - 2 m Lees meer
Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis.
Ubiquiti
Networks UniFi ODN 2m Glasvezel kabel OM3 LC Aqua-kleur
Ubiquiti UniFI patchkabel - 2 m
€8,95
€70,95
op voorraad
IR Range Extender, Ø80 x 26mm, 75g Lees meer
Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis.
Ubiquiti
Networks UVC-G3-LED beveiligingscamera steunen & behuizingen
IR Range Extender, Ø80 x 26mm, 75g
€70,95
€7,95
op voorraad
UniFi ODN cable, LC/LC, OM3, 850/1310, 1m Lees meer
Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis.
Ubiquiti
Networks UniFi ODN 1m Glasvezel kabel OM3 LC Aqua-kleur
UniFi ODN cable, LC/LC, OM3, 850/1310, 1m
€7,95
€19,95
op voorraad
1.25 Gbps, SFP, 550 m, 850 nm, LC, MM, 2 Pcs Lees meer
Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis.
Ubiquiti
Networks UF-MM-1G 1250Mbit/s SFP 850nm Multimode netwerk transceiver module
1.25 Gbps, SFP, 550 m, 850 nm, LC, MM, 2 Pcs
€19,95
€44,95
op voorraad
Ubiquiti UF-MM-10G SFP Incl Module Lees meer
Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis.
Ubiquiti
UF-MM-10G SFP Incl Module
Ubiquiti UF-MM-10G SFP Incl Module
€44,95
€354,95
op voorraad
Ubiquiti Networks UniFi Dream Machine 1733 Mbit/s Wit Lees meer
Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis.
Ubiquiti
Networks UniFi Dream Machine 1733 Mbit/s Wit
Ubiquiti Networks UniFi Dream Machine 1733 Mbit/s Wit
€354,95
€24,95
op voorraad
UniFi Direct Attach, 2 m Lees meer
Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis.
Ubiquiti
Networks UniFi Direct Attach 2m netwerkkabel Zwart
UniFi Direct Attach, 2 m
€24,95
€19,95
op voorraad
UniFi Direct Attach, 1 m Lees meer
Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis.
Ubiquiti
Networks UniFi Direct Attach 1m netwerkkabel Zwart
UniFi Direct Attach, 1 m
€19,95
€7,95
op voorraad
Universal Arm Bracket Lees meer
Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis.
Ubiquiti
Networks UB-AM montagekit
Universal Arm Bracket
€7,95
€467,95
op voorraad
UAP-AC-SHD - 802.11ac Wave 2 Access Point w/ Dedicated Security Radio Lees meer
Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis.
Ubiquiti
Networks UAP-AC-SHD 1000Mbit/s Power over Ethernet (PoE) Wit WLAN toegangspunt
UAP-AC-SHD - 802.11ac Wave 2 Access Point w/ Dedicated Security Radio
€467,95
€1.655,95
op voorraad
RJ45 x 2, USB Type C, 802.11a/b/g/n/ac/ac-wave2, 5 pcs Lees meer
Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis.
Ubiquiti
Networks UniFi AC HD 1700Mbit/s Power over Ethernet (PoE) Wit WLAN toegangspunt
RJ45 x 2, USB Type C, 802.11a/b/g/n/ac/ac-wave2, 5 pcs
€1.655,95
€15,95
op voorraad
48VDC @ 0.5A, RJ-45 Lees meer
Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis.
Ubiquiti
Networks POE-48-24W-G 48V PoE adapter & injector
48VDC @ 0.5A, RJ-45
€15,95
Ubiquiti
€13,95
op voorraad
24VDC @ 0.5A, RJ-45 Lees meer
Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis.
Ubiquiti
POE-24-12W-G
24VDC @ 0.5A, RJ-45
€13,95
€8,95
op voorraad
24VDC, 12W, 0.5A, RJ-45 Lees meer
Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis.
Ubiquiti
Networks POE-24-12W 24V PoE adapter & injector
24VDC, 12W, 0.5A, RJ-45
€8,95
€92,95
op voorraad
5GHz, 150+Mbps, 22dBi, 20+km, 300mm, White Lees meer
Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis.
Ubiquiti
Networks PBE-M5-300 Sector antenna 22dBi antenne
5GHz, 150+Mbps, 22dBi, 20+km, 300mm, White
€92,95